‘Bizim için Kalite müşterilerimize gösterdiğimiz saygının
en büyük kanıtıdır…’

Mesleğe çırak olarak başlayan Baba İbrahim YEĞEN in 1981’de çırak olarak başlaması ve 1983’de kurduğu cila atölyesi ile başlayan tecrübe bugün İstanbul’da devam etmekte. 800 m2 büyüklüğünde üretim tesisine sahip olan Şanze bünyesinde metal, ahşap, cila atölyesi bulundurmak ta.

Şanze  günümüzde hızlı değişen marjinal veya bohem akımlarına kapılmadan değerlerine sadık modern, luxury mobilya tasarım ve üretimi yapmaktadır. Mobilya ve iç mimarlık alanında deneyimli  kadrosu ile ev , ofis , restoran gibi yaşam alanlarınızı tasarlar, hayata geçirir fonksiyonel, göz dolduran şık mekanlar yaratır. Her biri birinci kalite el işçiliği ile üretilen ürünlerimiz üzerinde çoğu değişikliği de mümkün kılıyoruz, bizi diğerlerinden ayıran özelliklerimizin başında özel üretim yeteneğimiz gelir.

Şanze üretim atölyesi ile ürünler üzerinde iç mimarlarımızdan destek alarak renk, ölçü ,malzeme gibi dilediğiniz değişikliği yapabilir , kendi zevkinize göre size özel tasarımınızı oluşturabilirsiniz.
Üstün kalite standartlarında 1986 ‘dan beri üretim yapan atölyemiz müşteri memnuniyetini arttırmak amacı ile aracısız sizlere direkt hizmet vermektedir.

Leonardo da Vinci Mimarlığın Esin Kaynağı ile İlgili şöyle der..

“Resmettiğimiz her şeyi doğadan seçmeliyiz ve doğadan en güzel şeyleri almalıyız.”

Hepimiz köklerimiz de bir yerlerde de olsa doğaya bağlıyız oradan geldik, ve giderek karmaşıklaşan şehir hayatında en çok da orayı özlüyoruz. Belki bu yüzdendir ki özellikle son yıllarda doğal malzemeler ve objeler ön plana çıkmış durumda. Ürünlerimiz de doğal malzemer ve el işçiliği kullanmaya hep özen gösterdik, doğanın güzelliği ve eşsiz mimarisini işlerimiz de kullanırken parmak izi gibi hiç biri birbirine benzemeyen doğal materyaller ile onları eşsiz kıldık. Doğanın bu eşsiz yaratış ve tasarım gücüne saygımız çok büyük.

Çevrecilik; Çevreci olmaya çalışıyoruz ! Ahlaki bir biçimde içinde yaşadığımız bizi buraya getiren topluma karşı borçlu olduğumuzu düşünüyoruz ve bu borcu, öğreterek, eğiterek yardımcı olarak öderken başkalarına da ilham kaynağı olmak istiyoruz. Şartlar ne kadar zor olsa da kapitalizmin karşısında değerlerimizi yetirmiyoruz.

36. YIL !

Bilgiye, Kaliteye ve Ustalığa Güvenin

Biz 40 yıla yakın bir süredir bildiğimiz işi yapıyor, mobilya üretiyoruz. Projelendirme aşamasından, üretim ve kuruluma kadar 360° çözüm sunuyor, 800m2 fabrikamızda size özel üretim gücü sağlıyor, bireysel müşterilere gösterdiğimiz hassasiyet ile yürütülen kurumsal süreçler yaşatıyoruz.